Головна | Про компанію

Про компанію

Наша історія – це більше 20-ти років щоденної турботи, клопіткої праці, професійного росту, дотримання стандартів якості та високої винагороди – довіри наших відвідувачів. Перша аптека «Волиньфарм» відчинила двері своїм покупцям 1 грудня 1994 р. у центрі міста Луцьк. Відносились до роботи відповідально, будували амбіційні плани, але ніхто й гадки не мав, що підприємство через 2 десятиліття виросте до таких мас­штабів: найбільшої мережі аптек Західної України.

Сьогодні наші заклади є переважно класичними аптеками готових лікарських форм, деякі з них допов­нені відділами у форматі фарммаркету. У структуру входять п’ять магазинів медтехніки, працюють окремі відділи лабораторного устаткування та хімреактивів.

Від самого початку ми поставили собі за мету працювати чесно, якісно і прозоро, відповідати за якість лікарських засобів та продукції, що пропонуємо в аптеках, формувати справедливу ціну на медикаменти, тому що розуміємо, які ситуації призводять до їх купівлі.Низька ціна – висока якість! Нам приємно було чути такі Ваші відгуки. Ми пишаємось цими словами і з гордістю використовуємо їх як своє гасло.